| Danielita a întrebat:

Va cer ajutorul legat de fostul meu prieten. Ne-am certat cum o luna. De atunci mereu cand vorbeam trebuia sa ne certam evident orgoliul este prea mare. Duminica m-a sunat sa ma intrebe daca ma duc in [arc si m-am dus. Acolo erau mai multi prieteni comuni. Eu ma duc putin sa ma plimb cu o fata si el striga dupa mine unde te duci iubi : ( si apoi nu a recnuoscut a zis ca ni s-a parut noua) apoi dupa ne m-am ntors a venit la mine ma loat pe la spate de ma imbratisat apoi pana sa plec ramasesem blocati uitandu-ne unul la altul unul langa altul tinandune de mana si apoi cand am plecat un fost prieten de-al meu a zis ceva si el s-a suparat si mi-a zis sa nu-i mai dau sperante false si ca sa ma duc la acel baiat k el s-a saturat. Dupa aceea eu i-am trimis un mesaj in care ii spuneam k nu am nici o treaba cu ace; l baiat sa inteleaga ca eu pe el il iubesc. Asta a fost pe scurt. va multumesc ca ati avut rabdare sa cititi. va rog sa imi spuneti cum sa ma impac cu el deoarece dupa faza de atunci a zis ca nu vrea sa ne mai impkm etc din cauza aclui tip si eu chiar vreau sa ne impacam, cum sa fac asta? pareri. fundita desigur. fara mijtouri

Răspuns Câştigător
| Orbithh a răspuns:

Incearca sa ii zici pe mess sau nu stiu printr-un mesaj ca vrei sa vorbesti cu el intre 4 ochi si sa ii explici tot ce s-a intamplat si ca pe el il iubesti. Apropo am zis chestia cu sa vorbiti fata in fata ca sa vada ca tu chiar il iubesti ca adaca mai e la telefon sau pe mess cine stie ce va crede.P.S.:Sa stii ca am spus toate astea pentru ca si mie mi s-a intamplat la fel si la mine a mers si inca mergewinking...baieti astia se lasa ei cam greu dar la inima tot le ajungi.MULTA BAFTA!:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X

1 răspuns:
| AdelaElena20 a răspuns:

Ha ha ha...asteapta! Iti spun din experienta is maritata de un an dar am o relatie de 4 ani desi sunt foarte tanara! Am 20 de ani! in primul rand un baiat il starnesti cand il eviti! Asa il innebunesti si el o sa faca primul pas catre tine! Dar daca e urgenta chestia fa cum ti-a spus colega de mai jos intalnestete cu el si explica-i asa ii vezi reactia si vezi cum se comporta daca merita sau nu efortul!