| Rzv_Razvan_2001 a întrebat:

Va doresc un an bun
INTREBARE:Am o stare naspa ma simt naspa da nu stiu dc

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu am desfacut o sampanie si abia am consumat 3/4 din ea. Daca bei si tu iti trece

| vocea a răspuns:

Salut, probabil te simti trist din cauza unor ganduri sau trairi care te-au rascolit un pic, sau ai vazut ceva iar subconstientul tau si-a adus aminte ca acel ceva iti aduce aminte de cineva drag.

| deeeaqq a răspuns:

Și eu de unde vrei să știu de ce te simți tu nașpa?

Încearcă să fii pozitiv, viața nu o să fie mereu roz.

| FaraNumePls a răspuns:

Salut si un an nou fericit! Ar trebui să stai întins si sa mănânci puțin dacă poți să iei si niste vitamine ar fi grozav.
Probabil că toată agitația sărbătorilor te-a,, deteriorat" si emoțiile anului nou.
Succes!
Funda?

| Stefanismyname a răspuns:

Si eu la fel, am o stare proasta