| Marry410 a întrebat:

va rog ajutati-ma este urgent plzz..deci un baiat ma place (tot aici pe TPU oamenii mi-au zis ca DA ma place, daca va uitati la intrebarea mea anterioara o sa vedeti povestea si raspunsurile ) ..in fine deci el mi-a facut ieri cu mana, mi-a zis "buna"..si se uita la mine etc! Dar astazi am intrat pe profilul lui de facebook si am vazut ca a scris la status "Am nevoie de tine love struck cu fata respectiva (nu dau nume)..si eu nu stiu ce sa cred, voi de ce credeti ca a scris asta? El e genul de baiat asa mai "cuceritor", aproape toate fetele il plac, dar eu nu-l placeam pe el cand a inceput sa se uite la mine si chestii de astea, el ma place din iarna si vad ca tot insista sa intre in vorba cu mine de acum 6-7 luni si tot ma tachineaza, mi-a zis ca-s frumoasa, si cand am schimbat o data cu el 2 vorbe s-a si balbait! laughing Ce credeti ajutor plzz, de ce a scris la status ca are nevoie de fata aceea, si culmea ca tocamai ieri a trecut de la o relatie la singur, si el nu era cu nimeni oricum! PLZZ HELP, DAU FUNDA! P.S.Nu ne cunoaste oficial big grin

1 răspuns:
| rusel a răspuns:

Imm ce sa iti zic! poate te place dar vezi tu in relatia nu e numai miere, eu zic sa comunici cu el sa vezi ce fel de baiat este, si ma ales daca spui ca curereste puf ai grija cu el, zic asa pentru ca s-ar putea sa isi faca alta nu numai cu tine sa fie, ca cam asa sunt baiatii asa laudatori..si moumosi lu Bunicalaughing comunica cu el vezi ce fel de baiat e si daca cu adevarat iti place comportamentrul, lui si ce fel de baiat e, fii cu el dar ai grija cu el ca din cate am citit vad ca are nevoie de fata aceea, totusi ce mai buna solutie e sa comunici cu el! atuncea vei sti totul despre el, i-al asa cu incetul, incetul sa nu isi da seama ca tu il controlezibatting eyelashes!