| Marry410 a întrebat:

va rog ajutati-ma este urgent plzz..deci un baiat ma place (tot aici pe TPU oamenii mi-au zis ca DA ma place, daca va uitati la intrebarea mea anterioara o sa vedeti povestea si raspunsurile ) ..in fine deci el mi-a facut ieri cu mana, mi-a zis "buna"..si se uita la mine etc! Dar astazi am intrat pe profilul lui de facebook si am vazut ca a scris la status "Am nevoie de tine cu fata respectiva (nu dau nume)..si eu nu stiu ce sa cred, voi de ce credeti ca a scris asta? El e genul de baiat asa mai "cuceritor", aproape toate fetele il plac, dar eu nu-l placeam pe el cand a inceput sa se uite la mine si chestii de astea, el ma place din iarna si vad ca tot insista sa intre in vorba cu mine de acum 6-7 luni si tot ma tachineaza, mi-a zis ca-s frumoasa, si cand am schimbat o data cu el 2 vorbe s-a si balbait! Ce credeti ajutor plzz, de ce a scris la status ca are nevoie de fata aceea, si culmea ca tocamai ieri a trecut de la o relatie la singur, si el nu era cu nimeni oricum! PLZZ HELP, DAU FUNDA! P.S.Nu ne cunoaste oficial

1 răspuns:
| Costache_Tin_1956 a răspuns:

Ii plac fetele. Simplu.