| gabriel_9090 a întrebat:

Buna TPU.va rog foarte mult sa imi spuneti exista vreun joc in care sa fie o lupte intre popoare ex:foc apa paman si aier.in care sa ai niste caractere si sa iti alegi tu un popor si sa fie lupte intre popoare ma rog... daca stiti va rog sa imi spuneti daca se poate si cu linca va rog mult.Va rog foarte mult scuzati-li categoria.Multumesc celor care ma vor ajuta.

2 răspunsuri:
| AIRIUS a răspuns:

Nu stiu daca exista asemena jocuri, dar am vazut ca exista jocuri de cuvinte, in vocabularul atu.hei.se scrie, aer, nu, aier,!
Mama ei de limba romana!

| gabriel_9090 explică:

Scuze dar eram grabit sa scriu.