| tudorflorin96 a întrebat:

Cum sunt romani consideratii de alte popoare un popor maret, un popor de hoti sau un popor de fraierii? spuneti-va parerea

7 răspunsuri:
| Ecea a răspuns:

Pe oriunde am fost eu in europa toti spuneau ca suntem hoti si rromi, nu faceau diferenta.
Cred ca mai mult de atat nu am ce spune.

| Cristiana2011 a răspuns:

Toti ne considera lasi, hoti, nesimtiti, fraier, prosti! O tara vai de ea oh go on. Imi pare rau ca traim aici dar. oh go on. asta e!

| Cristiana2011 a răspuns:

Victor : Eu nu ma consider lasa, hoata si neimtitabatting eyelashes! :*
De ceilalti` thinking da...

| XxLorexX a răspuns:

Eu cred ca si un popor de hoti si un popor de fraieri, un popor maret in niciun caz... rolling on the floor

| Dr3yga20 a răspuns:

Sti ca cuvantul "popor" apartine epocii medievale...

In fine stiu la ce te referi si Romanii nu sunt considerati nicicum, fiindca pe harta globului Marilor Puteri Romania nici nu apare.Noi suntem o tara neutra,nimeni nu stie de noi si cand incercam sa ne aratam lumii o facem in cele mai josnice moduri. Tigani,furt,viol,crime, munca la negru, prostitutie etc.Deci din variantele tale ultimele 2 sunt clar pe lista.

| victorr_3274 a răspuns:

"Toti ne considera lasi, hoti, nesimtiti". Si ce nu au dreptate?

| Tops a răspuns:

Pentru cei ce nu cunosc romnani, noi suntem niste hoti, rromi si mai stiu eu ce dar pentru cei ce ne cunosc, ne stiu traditiile si bla bla bla suntem considerati un popor ce stie sa-si respecte traditiile si bla bla bla intelegi?smug