| andreipop890 a întrebat:

Buna TPU va rog frumos sa ma ajutati, astazi eu si prietena mea am facut petting mai exact ne am frecat unul de altul eu aveam lenjerie intima si ea nu sau invers ea nu avea iar eu aveam, aceasta era in zilele fertile cu o zi inainte de ovulatie credeti ca se poate intampla ceva? eu nu am ejaculat in acea lenjerie deoarece inainte de a face petting am facut dus si mi am schimba o
va multumesc pentru ca ati citit

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Probabil, ca voi inca sunteti copii de scoala generala, atat de mici de inca credeti ca o sarcina se produce prin telepatie.
De ce va jucati cu oragenele sexuale la anisorii astia, ca poate ramane fata gravida, fara ca macar sa stii cum s-a intamplat asta?!

De cand este lumea si pamantul, femeia poate ramane gravida numai prin contact sexual direct intre penisul barbatului si vaginul femeii!

Cu degetul, cu chilotii, lenjeria intima, cu prosopul, perdeaua, apa din baie sau wc NU se poate ramane gravida!

| LMichaell0308 a răspuns:

Salut! Sansele sa ramana sunt foarte mici adc foarte foarte mici. Dar nu mai face ceva de genu ca totusi sunt sanse happy mai intai gandeste te la consecinte inainte sa faci ceva asta se aplica asa pe viitor.