| munteanumihai77 a întrebat:

Hei TPU va rog din suflet sa ma ajutati
deci pe data de 21 mai eu si prietena mea am facut petting eu nu am avut lenjerie intima dar prietena mea avea lenjerie intima eu am,,mangaiat-o" cu penisul pe la zona vaginului,tin sa mentionez ca aceasta era in perioada fertila, petting-ul a durat maxim un minut iar eu nu am ejaculat nici inainte de petting nici in timpul petting-ului.
Astazi 8 iunie menstruatie ei inca nu a venit, pe aplicatia Flo ii arata ca ciclul a intarziat 3 zile.
Credeti ca exista risc de sarcina sau poate fi vorba doar de o dereglare? si cand as putea face un test de sarcina?

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Voi sunteti fraieri rau, daca nu ai ejaculat in vaginul ei cum mama dracului sa fie gravidă? Normal ca nu este gravida, are dereglari hormonale care conduc la dereglarea ciclului, apropo ce varsta aveti voi doi?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Risc de sarcină, nu, doar dereglare la tine.

| Alexia999997777777777777 a răspuns:

Risc de sarcina: 0.
Ca sa rămână însărcinată, penisul tău trebuie sa ajungă în interiorul vaginului, nu sa o mângâie pe afara.
Alte informații, găsești pe internet despre conceperea copiilor.

| AmandinaDragan a răspuns:

Ai facut ''petting''? Extraordinar! A ramas gravida de la dezmierdari!

| munteanumihai77 explică (pentru AmandinaDragan):

Adica exista sanse sa ramana gravida?

| AmandinaDragan a răspuns (pentru munteanumihai77):

Cand eram asa ca tine la varsta petting se numea ''bodoleala''. Daca ai pipait-o ramane sigur gravida.

| OmBanal33 a răspuns:

Nu, nu are cum sa fie gravida laughing Doamne, unde este educatia sexuala cand ai nevoie de ea -_-