| AndreyG a întrebat:

Buna TPU va rog frumos sa scuzati categoria dar as vrea un raspuns de la persoane cu experienta in telefoane. Imi doresc sa-mi cumpar un telefon pana in 400 de lei care sa nu aiba touchscreen si muzica sa se auda clar si tare. In special pentru muzica imi doresc, nu vreau alte aplicatii sau camera buna. Ma gandeam la NOKIA 5310 XpressMusic dar sunt pareri impartite si nu stiu ce sa zic. va rog sa ma ajutati, vreau sa-mi cumpar acum de "Vinerea Neagra" de pe 23 ca sunt reduceri. Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| DjDeath a răspuns:

Pai nu prea gasesti telefon bun sub 100 euro fara abonament. big grin

| GeorgeTanase95 a răspuns:

Ia-ti un noka n95 fara memorie, k e' mai scump, il am si eu si este extra bun la muzica :X merita bani tongue