| AndreyG a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un telefon pe care sa se auda muzica frumos si clar si sa fie pana in 400 lei. Ma gandeam la Nokia 5310 xpressmusic ( vreau ceva fara touchscreen, cat mai simplu dar sa se auda muzica bine ). Are cineva pareri despre acest telefon?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nokia x2 big grin pentru muzica e super dar si pentru poze si video happy

| kenNNzorFTW a răspuns:

Nokia N73 este foarte bun, am detinut acest telefon timp de cativa ani, si sunetul este de invidiat. big grin

| RC33 a răspuns:

Eu am avut si iti recomand Nokia n73 XM, acum am 5800 XM si e foarte bun sunteul happy

| Adrian_Uriciuc_1996 a răspuns:

Am un Nokia 5310 xpress music se aude extraordinar si are si lumini in ritmul muzicii mi se pare un super telefon mai ales ca e XPRESSMUSIC