| BloodyBlade a întrebat:

Va rog sa aveti rabdare sa cititi.Bineinteles voi da si funda celui care merita! Dupa cum v-am mai spus,problemele mele sunt la adresa,, relatiei" mele cu fostul iubit.Acum am evoluat mult:ne salutam, sambata chiar m-a intrebat ce fac si parea bucuros..chiar zambeawaiting,ieri ma plimbam cu rolele cu o prietena, iar el era cu un baiat(acel baiat avea bicicleta iar el nu)si a vrut s-o ia pe alee(pe unde ma plimbam eu)dar acel baiat n-a vrut si au luat-o pe strada.Aseara nu stiu cum m-am gandit sa incerc parola de la id al varului meusi surprinzator am ghicit-olaughingAm citit conversatiile cu fostul iubit si la un moment dat au inceput sa vorbeasca despre calculatoare(varul meu are lcd si eu belnea)si fostul insinua ca nu stie ce calculator are iar varul meu a zis:ai belnea ca a lui gagica-ta? si el a zis ca nu...care gagica-mea? si varul meu a zis:.(numele meu)si apoi fostul:rolling on the floor)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))si a zis ca se mira ca Mary(gagica-sa de atunci)nu are belnea iar varul meu a intrebat ai? si el a zis nu, iar varul meu a zis:si vrei? iar fostul a zis:nu.Mai departe au vorbit despre metin(asta era pe 11 februarie,eu nu-i bagasem noul id in lista,si eram in starea de a nu ne saluta si)Deci ce credeti TPU,merita sa continui,sau credeti ca s-au despartit, si de ce credeti ca a ras cand varul meu i-a zis de mine? Funda TPU!

4 răspunsuri:
| Aplix a răspuns:

Daca ti la el eu zic ca merita. In privinta rasului cred ca nu vroia sa afle nimeni ca sta cu tine ii erea rusine cu tine sau a vrut doar sa isi bata joc. Poate vroia doar sex!

| novem a răspuns:

Tie iti mai place de el? sau vreti sa fiti doar prieteni?

| Halogen a răspuns:

Pffffffff..cam greuthinking Pai tie iti mai place de el?

| BloodyBlade explică (pentru Halogen):

Da eu il iubesc dar ne-am despartit in septembrie anul trecut si inca nu stiu de ce...si pe 11 februarie noi nu eram impreuna:nu ne salutam, doar ne uitam unul la altul ca prostii