| Angelique a întrebat:

:*Va rog spuneti-mi de ce naiba imi tot apar cosuri, deja innebunesc...nu-i mai suport! x(

Răspuns Câştigător
| fello18 a răspuns:

laughing aici se poate scrie o carte despre acest subiect...

De obicei apar din cauza : mancarurilor grase, condimente (piper, sare.etc), praful, hormonii (pubertatea mai exact), si mai sunt, dar in principiu... asta e!
Pe langa creme, te mai ajuta si soarele!

2 răspunsuri:
| maradi3 a răspuns:

Sunt semne clare c-o sa ajungi mare in,baschet! Deja cosurile le ai,vor urma "mingile"!laughing)Nu-ti face probleme, o sa dispara, gandeste-ter ca toti am trecut prin asta! Incearca sa nu umbli la ele!

| RapperuL_7603 a răspuns:

Tot cea zis fello18 dar si urmarile maturitatii.