| Pupsionak a întrebat:

va rog urgent cite mai multe raspunsuri posibile, cum credeti sa-i dau voie prietenului sa puna mina la buca sau sini? Apropo relatii sexuale nu-i ofer inca nu sunt pregatita pentru asta! Va rog mult, astept raspunsuri cit mai multe.

Răspuns Câştigător
| adriana3366 a răspuns:

POi cand va saruti lasa-l sa te atinga si cand te atinge sarutal mai pasional.

8 răspunsuri:
| grab a răspuns:

Nu ii da voie ca mai rau il exciti si din aproape in aproape te exciti si tu si iti vei dori a.i o sa o faceti chiar daca varsta e mica! happy

| Cristiann25 a răspuns:

Lasa ma baiatul sa descopere Parisul.De ce ii iei acest vis?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar fi fost amuzant sa faceti sex dar sa nu ii permiti sa iti puna mana pe sani sau fund.

| SefaTa97 a răspuns:

Buna.
Daca sunteti impreuna de 2-3 zile, na, nu e chiar ok sa-ti puna mana pe fund sau sani.
Dar daca sunteti de 1-2 luni, este ceva normal (cica).
Oricum, ce varsta ai?

| SmartLier a răspuns:

Lasa-l,ca nu te mananca. big grin big grin big grin
Il poti atinge si tu ^_^ laughing)

| Anonimmmul a răspuns:

Lasa-l ca nu o sa se intample nimic

| mirunik23 a răspuns:

Nu e nimic rau, asa ca lasa-l. funda?

| laura27ADRY a răspuns:

Stiu cum e am trecut si eu prin asta da faci bine sa astepti um pic aveti timp sa va cunoasteti si sa vezi cu adevarat daca te iubeste.