| SperantaPierduta a întrebat:

Vad din ce in ce mai multe raspunsuri la intrebari legate de sex (oral) gen "eu ca baiat nu as accepta ca prietena sa imi faca". Insa multi totusi cer asta intr-o relatie. Sau dau de inteles ca vor. Care e parerea voastra despre sexul oral?(Intr-o relatie vreau sa spun, nu aventuri de o seara). Multumesc.

5 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Sall. Atata timp cat il faci cu un partener pe care-l iubesti, si traiesti alaturi de el, se admite. Cu aceste trasaturi, ne nastem. Exact cum sunt lesbiencele, sau homosexualii. Nu este vina lor. Legat de oral, asa se spune> Femeia rebuie sa fie in bucatarie gospodina, pe strada doamna, si in pat, sti tu. Pa! Era sa uit. Toti barbatii, doresc sexul oral. Numai ca putini recunosc. Pa!

| anaservic a răspuns:

Sexul oral intr-o relatie de lunga durata unde sunt implicate niste sentimente este perfect normal. nu mi se pare injositor chiar deloc, ba chiar consider ca este o modalitate de a-i arata partenerului cat de mult inseamna pentru tine!

Răspuns utilizator avertizat
| pupu_7309 a răspuns:

Buna.eu ca fata sunt de parere ca acest lucru nu este necesar intr-o relatie. daca ca baiat vrei senzatii tari.pai du-te la fufe.nu la prietena ta.bine acum depinde si in ce categorie se incadreaza prietena ta.

| andreea_1309 a răspuns:

Eu sincer cred ca unele fete vor sa traiasca experienta asta alaturi de prietenul lor si chiar traiesc momentul.Pe de alta parte sunt si fete carora li se pare imposibil de imaginat asa ceva.Fiecare suntem diferiti.Baietii nu ar trebui sa oblige fetele sa faca ceva ce nu vor, dar daaca ele vor sa o faca mi se pare un gest de pretuire pentru baiat.