| Img2313 a întrebat:

Vi s-a intamplat ca dupa o despărțire partenerul sa va spuna ca nu mai e nicio șansă să mai fiti împreună, dar dupa ceva timp(puțin sau mult) sa se razgandeasca?

5 răspunsuri:
| HazelEyes77 a răspuns:

Da mi s-a intamplat si chiar lucrurile au mers mult mai bine intre noi ca inainte de despartire. Deci se poate. Acum depinde de la om la om daca accepta sa mai dea a doua sansa, asta daca sunt si sentimente la mijloc bineinteles.

| Xelon a răspuns:

Da,doar ca la mine nu merge asa, adica odata ce ai plecat esti plecata...

| AdrianaB1 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic, persoana respectiva nustie ce e cu ea.
Iar tu daca vei fi desteapta nu vei mai accepta nici macar un mesaj, o relatie cordială și atat, nimic mai mult.
Din moment ce totul sa incheeat, inapoi nu mai poti aduce nimic.

| Denianonim a răspuns:

Da
Eu zic că merită a doua șansă daca n-a terminat-o bine pe prima

| Gabris77 a răspuns:

Da. Desigur. Chestia asta poate fi întâlnita în orice relație. Dar acum totul depinde și de ce ați hotărât sa va despartiti prima oara. Pentru ca el s ar putea sa și fi dat seama ca a greșit prima oara.