| Deeiiutsa a întrebat:

Vi se pare normal ca un baiat sa iti spuna ca vrea sa faca dragoste cu tine (sa te intrebe daca vrei)...
Sa iti zica ca tine la tine si ca vrea sa face-ti dragoste.
1. Crede-ti ca vrea chestia asta din dragoste sau pe interes?
2. Daca ii spun nu el se supara ce parere aveti?
3.Crede-ti ca ar trebui sa accept?

9 răspunsuri:
| PrecioussGirl a răspuns:

Depinde de cat timp sunteti impreuna si de varsta voastra dar daca tine asa mult la tine precum zice nu ar trebui sa se supere si nici sa iti ceara asta.
cum a zis si o pers mai sus... testeaza-l. sa vezi daca tine cu adevarat la tine. poti sa ii spui ca da dar sa tot amani momentul ca sa vezi cum reactioneaza. tongue sau sa il refuzi si daca se supara asa cum ai zis e clar ca vrea doar sa se culce cu tine...

| Roxana0606 a răspuns:

Trebuie sa fii de acord si tu! Nu numai pentru ca asa are el chef!
Daca se supara inseamna ca el vrea doar sex nimic mai mult! Daca tine la tine asa cum spune nu o sa se supere pentru ca nu vrei sa faci dragoste cu el!
Dar daca o se supara te sfatuiesc sa-i dai papucii pentru ca nu te merita!
Nu sta cu un baiat care vrea doar sex, sex, sex, din astia o sa gasesti la toate colturile!
Cauta ceva mai bun!

| roxynutza a răspuns:

1 depinde decat timp sunteti impreuna si de varsta voastra
2 daca se supara inseamna ca nu tine prea mult la tine (asa iti poti da si seama daca este sau nu pe interes)
3 ar trebui sa faci ce simti
SFAT: eu cred ca ar trebui putin incercat sa vezi daca tine la tine si chiar daca hotarasti sa faci dragoste cu el tine-l putin in sahwinking zii ca nu ca nu acum sa ii vezi reactia daca te iubeste te mai asteapta :*
Succes!

| raluk27 a răspuns:

1. Depinde cata incredere ai in el, si ce fel de certitudini ai ca intr-adevar tine la tine. Daca il cunosti de prea putin timp, mai bine asteapta.
2.Lasa-l sa se supere. Asa se da de gol ca doar asta urmareste si e cea mai buna dovada ca nu merita.
3. Tu iti cunosti mai bine relatia
PS: De ce scrii cu cratima? Sunt doar niste verbe la persoana a 2-a pluralhappy

| DolsePapusik a răspuns:

Sa faci un copil sa te duci la casa ta atat de tanara si sa-ti pierzi toata viata crescand un copil de la ***ani. Parintii sa ta lase pe cont propriu sa nu te mai primeasca in casa parinteasca; sa te mai bata si sotul; etc. Nu iti sugerez daca esti mica de varsta.

| Iancuvictor512345 a răspuns (pentru DolsePapusik):

Las-o daca are pofta de carnacior sa treacă la treaba

| Iancuvictor512345 a răspuns:

Eu zic sa incerci...

| MadaliNNNNNNN a răspuns:

Daaaaa

| mikiubela a răspuns:

Fa ce. ti spune inima!