| anonim_4396 a întrebat:

Vineri am balul bobocilor, iar dupa bal, este un party.
La acest party am pus ochii pe o fata de la mine din clasa, e mai betiva, si m-am gandit daca se imbata sa o duc in baie si sa imi faca sex oral.
Nu o violez, daca nu vrea, nu o duc, dar sunt si baieti din clasa a 12-a care imi sunt concurenti.
Avem amandoi aproape 16 ani, dati-mi sfaturi ca sa fac sex cu ea, va rog

13 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Sa o lasi in pace.

| alina2k18 a răspuns:

Nu mai bine ii faci tu ei sex oral?winking

| Plato a răspuns:

Ce sa zic pustiu, foarte masculin.winking Nu sunt sigur ca procesezi ironiile, asa ca o sa-ti spun ca eram ironic. Se poate ca cineva sa se simta barbat in urma unui astfel de act? Te-ai afunda in mizerie, ai fi mai peezdha ca ea. Ea biologic, tu psihologic.
In fine, pentru sex oral nu e nevoie si de penis? Merge si cu puta?

| Alcantara50254 a răspuns (pentru Plato):

Puta la 15 cm boss?

| sofisis a răspuns (pentru Alcantara50254):

Cam da boss laughing))

Răspuns utilizator avertizat
| Rux04 a răspuns:

Cum să faci asa ceva? Nu esti intreg la minte. Sexul se face cu persoana iubită, intr-un cadru placut, nu cu oricine.

| Lule a răspuns:

Tu esti intreg la cap? Cum sa-ti bati joc de cineva in stare de ebrietate?
Ti-a luat mult pana sa-ti proceseze creierul lipsit de circumvolutiuni un astfel de gand?
In loc sa vorbesti cu ea si sa o cuceresti, tu vrei sa violezi un om fara discernamant.
Sa faci sex cu ea?! Scuze prietene, dar numai barbatii au voie sa faca dragoste sau sex. Tu mai ai de asteptat pana se decaloteaza complet, ca la ce minte si organul tau refuza sa fie utilizat

| Plato a răspuns (pentru Lule):

L-ai pierdut de la circumvolutiuni.

| Alcantara50254 a răspuns (pentru Lule):

Nu-mi bat joc, nu intelegi domnita draga, ca o intreb daca vrea, nu o oblig. Ma duc la alte femei care sunt bete si le intreb daca vor, nu le oblig.

| Lule a răspuns (pentru Alcantara50254):

Ahaaa...deci doar daca sunt sub influenta licorii lui Bachus le poti "convinge" sa faca sex cu tine. Altfel sa inteleg ca nu ai nicio sansa, nu?

| Plato a răspuns (pentru Lule):

Exact.

| DMM199924 a răspuns:

Aproape 16 ani și tu deja vrei să faci asta? wow..chiar nu mai poți să aștepți?
Nu știu ce sfat să-ți dau.să-ți vezi de bal și de petrecere atât