| Netheru a întrebat:

Vorbesc de ceva timp cu o tipa foarte draguta care a spus ca ma place dar la mess are poza unui tip iar pe contul de pe facebook e intr-o relatie cu el... Ea a spus ca nu trebuie sa-mi fac griji pentru ca-i pedeapsa la pool dar... nu stiu ce sa cred

3 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Nu ar fi avut de ce sa te minta pentru ca daca nu te placea spunea pur si simplu ca e prietenul ei ca so lasi in pacehappy

| Netheru explică:

Mda mersi de raspunsuri se pare ca ala ii pretenu ei...

| Denisu_8081 a răspuns:

Asta cu siguranta ar fi o prostiestraight face Sincer am facut si eu chestii de genul acesta cand eram cu un baiat gaseam altu care`mi placea. si bla bla bla chatterbox asta e o minciuna. nu te-as sfatuii sa o crezi. acum depinde este alegerea ta. incearca totusi sa vb cu ea si sa o rogi sa-ti raspunda sincer. incearca sa gasiti un moment de sinceritate intre voi si astfel sa ajungeti la o concluzie happy big hug Sper ca te-am ajutat :* si ai grija >big grin