| anonim_4396 a întrebat:

Salut, deci am cunoscut o tipa pe Facebook si tot vorbim, ea are prieten, si ea imi da mesaje si vrea sa vorbim, eu cred ca e draguta si nu mi-ar strica o relatie, tipu cu care e, e cam slabanog si nu prea imi e frica de el, dar nu prea vreau sa m bag peste ei, nu stiu. ce sa fac? eu chiar as vrea sa fiu cu ea, dar in acelasi timp nu vreau sa stric relatia lor, ce sa fac? Sunt confuz.

3 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

Vorbeste cu ea si spune-i ce simti, nu are rost sa pierzi timpul.

| aRealShow a răspuns:

Stiu cum e, iti recomand să vorbești cu ea, dar mai diplomat, adică să nu îi faci complimente, iar daca ai noroc sa se despartă fata respectiva o sa apeleze la tine, pentru o nouă relație.

| Maria_Ana_1997_bp2N a răspuns:

Pune-Ți doua intrebari