| Alle15 a întrebat:

Vrea cineva sa facem schimb de conturi webkinz? Am 1 cu 35 animalute.Interesat cineva? Id-ul mi-l lasati pe pv! Dau funda! Sorrryyy de categoriee!

Răspuns Câştigător
| SkittlesS a răspuns:

Cool eu am unul mic si 2 mari dar nu le dau esti dispusa sa le dai pe ale tale 35 o:

6 răspunsuri:
| Alle15 explică:

Am uitat sa mentionezca are si animalutu lunii decembrie, polar bear!

| iuliana2002 a răspuns:

Fac eu larisakiss76

| BombonikaMov a răspuns:

Buna,am eu un cont cu 12 animalutze. Daca vreti sa facem schimb, lasati aici id vostru.

| ancutssa a răspuns:

Ancutssa_love_sweet asta e adresa

| raduradu4570 a răspuns:

Id--ul meu e raduradu45 am un cont super tare

| Yffycutzz_9898 a răspuns:

Bubu imi dai contul la schimb? pentru mai multe detalii despre contul pe care vreau sa il dau contacteaza-ma la stefy.costian