| Nne a întrebat:

Bună TPU, vreau și eu câteva idei vă rog :*. Peste câteva săptămâni voi împlini un an de relație cu iubitul meu. Ce cadou aș putea să-i fac așa ca "să mă țină minte" >:. Ceva idei?! Mulțumesc mult, funda! kiss

Răspuns Câştigător
| Conficker a răspuns:

Raspunsul il vei gasi la prietenii comuni. Noi nu-l cunoastem nici pe el, dar nici evolutia relatiei voastre. Iti urez bafta.

14 răspunsuri:
| pietrean a răspuns:

Idei ti s-au dat mai multe, unele foarte frumoase, altele obscene.
Un cadou, care sa-i aduca mereu aminte de tine, ceva care poarta mereu la el.Si nu trebuie sa fie neaparat scump.

| Cristiann25 a răspuns:

Sex.Ce poate sa-si doreasca un baiat mai mult de atat? Mai ales daca sunteti adolescenti.

| AndyLavy a răspuns:

Daca ati avut relatii pana acum, ofera-i o noapte de neuitat... sigur te va tine minte.
daca nu... habar nu am, oricum el asta ar vrea de la tine, nu rahaturi de caoduri mici. care uneori pot fi nesemnificative, baietii vor sex, si cam atat la varsta asta, fie ca te iubeste sau nu!
Bafta!

| Chamberlin a răspuns:

O fotografie inramata cu voi doi, e cea mai buna idee.

| gmxromania78 a răspuns:

La 13-14 ani - O plimbare prin oras amandoi tinandu-va de mana;
La 15-17 ani - La un club de seara;
La 18-21 ani - Iti dai seama singura;

| SeeDifference a răspuns:

Lantisor din ala gen o inima si o piesa lipsa sau chestii din asteahappy

| despina17 a răspuns:

Ai o fotografie de a voastra impreuna daruiesteio sau una care sa te tina minte o noapte romantica la malul unui rau undeva linistit doar voi o patura si o sticla de sampanie restul de ale voastre o imbratisare va aduceti aminte clipele frumoase inceputul relatiei si daca chiar vrei acuma depinde de tine varsta acolo sub cerul liber niste nebuni de ale voastre incearca si o sa fie cea mai originala idee de cadou am incercat-o si iti garantez merge bafta

| teetrrerretre a răspuns:

Anal sex. Sigur nu o sa te uite.

| pietrean a răspuns (pentru teetrrerretre):

Dupa cum ti-ai pus nickname-ul, tot asa si rapunsul! VULGAR!

| teetrrerretre a răspuns (pentru pietrean):

Faptu ca esti inca visator sau visatoare (ca d-zeu stie ce fel de sexualitate ai) asta nu e vina mea. Normal ca e VULGAR insa asta nu inseamna ca si lasa de dorit! Fa proba si mai vorbim dupa, nu pe "povesti".

| pietrean a răspuns (pentru teetrrerretre):

Vulgar,nepoliticos,incult,nepriceput si ...dezgustator(si nu esti chiar un tanc)!

| teetrrerretre a răspuns:

Nu cred ca ai nimerit bine nici area si nici varsta (de priceput si nepriceput nici nu are rost sa intram in detalii). Mai asteptam, mai cresti si apoi discutam pe tema asta.

| xoxo16 a răspuns:

O fotografie mare pusa in rama, sau un colaj de imagini cu voi doi.

| AdikiliM a răspuns:

Cati ani ai?:d iti dai seama ce ar vrea el daca inca n-ati facut-ohee hee