| anonim_4396 a întrebat:

Bună. Ați putea sa îmi dați și mie câteva idei. În curând fac 5 luni de relație cu iubita mea și as vrea sa ii dăruiesc un cadou, ceva semnificativ, nu neapărat sa fie ceva wow, ceva scump.

Ați putea să îmi dați câteva idei?

Mulțumesc

2 răspunsuri:
| Kiran a răspuns:

Degeaba iti spunem noi ce sa ii iei. e vorba ca fiecare persoana are niste asteptari. daca are surori sau frati, sau cineva care o cunoaste ca in palma sa iti spuna ce si-ar dori, gen sa discute acel "intermediar" si din vorba in vorba, sa spuna ce si-ar dori cel mai mult.

| Ambersfichi a răspuns:

Buna
Depinde de ceea ce ii place.
Fa-i un tablou cu poze cu voi, Dăruiește-i un lănțișor cu o semnificație puternica pentru voi doi.
5 trandafiri Pentru 5 luni acompaniați de ceva dulce.
Un ursuleț cu vocea ta înăuntru in care ii poți transmite un mesaj.
Mult noroc dragutilor! /AS