| Tymycy a întrebat:

Vreau sa ii cumpar prietenului meu o bratara de argint cu placuta si as vrea sa gravez ceva pe ea, un text scurt compus din 3-4 cuvinte dar sa fie foarte frumos. Daca m-ati putea ajuta cu ceva texte, pentru ca mie nu imi vine nimic in minte si as vrea sa fie ceva special pentru el. Suntem impreuna de 2 ani si nho...tongue

Răspuns Câştigător
| Cosmiinna a răspuns:

Multumesc ca existi! happy

5 răspunsuri:
| T4ny4 a răspuns:

Never to part

| Alexander21 a răspuns:

``Pe veci cu tine``

| Diux96 a răspuns:

Never let you go

Ich liebe dich ( te iubesc in germana)

Ai putea sa pui initialele noastre.sau numele lui

| LOkk12 a răspuns:

Besitos(pupici in spaniola) funda:X

| Tymycy explică:

Multumesc foarte mult, sa stiti ca toate sunte foarte frumoase, nici nu m-am gandit la acestea. Abia astept sa o fac si sa ii dau:X