| Sfinnx a întrebat:

Se apropie majoratul prietenului meu, si cu toate ca e la distanta, as vrea sa ii trimit o scrisoare frumoasa.Ma puteti ajuta cu un text dragut ceva? Am incercat sa ma gandesc si asa dar nu imi vine nici o idee :[ vreau cv special si frumos, cu toate ca special ar trebui sa vina din inima.Dau funda pentru cel mai dragut text. :*

1 răspuns:
| Copiliţă a răspuns:

- N-am idee, pur si simplu eu cand ma gandesc la prietenul meu, stiu ce sa-i scriu, adica-mi vin din inima. Parerea mea e ca ia o poza de a lui langa tine si noteaza p o foaie tot ce-ti place la el si leaga farza cu acelea. Ii poti psune cat de mult il iubesti, si de ce, motivele cele mai banale sunt cele mai dulci, nu te las descurajata, avand in vedere ca e de la prietena lui va aprecia foarte mult, mult succes, t e pup, sa-mi spui ce ai reusit sa scrii! :*