| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa învăț sa dac twerk și nu pot, m-am uitat la tutoriale ma rog pe YouTube am încercat dar nu mi se mișcă doar fundul ci tot corpul laughing pentru cele care știți, e greu?
Chiar as vrea sa învăț

5 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Ai un fund destul de bun sa poti face twerk?

| Vikaa a răspuns:

Trebuie sa ai un fund destul de mare ca sa misti doar curul, uita-te la urmatoarele dansatoare si incearca dupa ele, iti dau conturile lor de insta;
@dubkovapo
@makeeva69
de la ele am invatat.

| anonim_4396 explică (pentru Vikaa):

Ideea e ca tocmai ce am văzut o fata cu un cur minuscul aproape deloc ca sa zic așa și se rupea pe manele făcea un twerk mișto rău și asta conta mai mult decât dacă avea cur laughing și mna înseamnă ca e posibil și dacă nu prea ai

Răspuns utilizator avertizat
| AnaMaria691235 a răspuns:

Nastya Nass cea mai blanao