| ElenaElenaElenaElena4 a întrebat:

Vreau sa ma ajutati in legatura cu un baiat care ma placea dar acum nu ma mai place.El mereu pana azi s-a purtat naspa cu mice si astazi am hotarat, cand vine el la mine sa imi spuna ceva eu plec de acolo oricui ar vrea sa ii spuna ceva.Credeti ca am procedat corect fiindca dupa ce i-am facut asta a inceput sa imi placa nebuneste de el! ce sa fac ca din nou sa fim prieteni?

P.S:raspundeti-mi si la intrebarea care zicea in urmatorul fel:Credeti ca am procedat corect dar si la ultima.please ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| YouLastEpicalWord a răspuns:

Ai procedat corect in mod logic dar in mod crestineste nu (intoarce si celalat obraz daca te'ai prins) incearca sa fi indiferenta cu el cateva zile.iar dupa accea sa ii fac apropouri etc. Funda?

2 răspunsuri:
| ElenaElenaElenaElena4 explică:

Mine*nu mice sorry

| Ungureanu_Elena_Alexandra_1997 a răspuns:

Nu ai procedat bine.Incearca sa vorbesti si tu cu el mai mult poate o sa-i placa din nou de tine.