| alexutza00xx a întrebat:

vreau sa ma ajutati si pe mine stiti imi place de un baiat el e mai mare ca mine cu 4 ani... si nu stiu cu sa vb cu el. el sta cu fete si baieti mai mari si nu stiu cu sa ma bag in seama cu el, dar totusi il plac f mult timp de cand eram mai mica el e vecinul meu il cunosc de cand eram mica mica... el impreuna cu sora mea(mai mare tot cu 4 ani)ma plimbau cand eram mica cu caruciorul. vreau sfaturi fundita+vot

Răspuns Câştigător
| lyrics a răspuns:

Fa rost de nr lui de telefon.sau vorbiti pe mess pentru inceput.
si daca e totul bine va intalniti.doar voi 2.

2 răspunsuri:
| Byencutsza a răspuns:

Pai spune-i si tu surorii tale sa vorbeasca cu el sa ii zica ca iti place de el sa il intrebe daca simte ceva pentru tine si sa nu isi bata joc de tine daca si lui ii place si apoi tu asteapta daca zice ca da intalniti'va si purtati'va normal ca la o intalnive happy

| Byencutsza a răspuns:

Pai spune-i si tu surorii tale sa vorbeasca cu el sa ii zica ca iti place de el sa il intrebe daca simte ceva pentru tine si sa nu isi bata joc de tine daca si lui ii place si apoi tu asteapta daca zice ca da intalniti'va si purtati'va normal ca la o intalnire happy