| adrian85 a întrebat:

Buna TPU

Vreau sa va intreb cum procedati cand vreti sa agatati o fata in club, mai exact ce ii spuneti cand mergeti la ea?

4 răspunsuri:
| TitiDrLove a răspuns:

O inviti la dans,incerci sa o faci sa se simta bine in preajma ta, o distrezi si o sa pari interesant pentru ea... apoi incerci sa te apropii cat mai mult prin gesturi(iti dai tu seama la ce ma refer) si cu siguranta va iesi ceva. Daca nu in seara aia, dupa o poti contacta si cu siguranta iti va acorda o sansa sa iesiti impreuna daca ai facut-o sa se simta bine in club

| Narcis2007 a răspuns:

Scuza-ma,nu-i asa cal cunosti pe prietenul meu portofelul? nu-i nimic il vei cunoaste in curand

| unione a răspuns:

Eu am renuntat de ceva timp. Din cauza taranilor care incearca sa le abordeze in moduri proaste, fetele nu mai stau la discutii sa-i spun asa...

| Jack a răspuns:

Deci deci deci happyIn primul rand te sfatuescu sa nu prea bagi tu de seama anumite viitoare sfaturi pe care le vei primi de la fetitze gen " fi tu insusti,fi natural," bla bla ca numa consumi curentul citindu'le,iti dai si tu seama singur ca nu o sa te ajute la nimic happy! Acuma depinde si la ce fata te referi si tu ca normal ca orice sfaturi ti-as da eu daca tu vrei sa agheti cea mai tare fata din club nu prea o sa meargahee hee desi as fi bucuros daca ai reusi happyDe obicei e bine sa incepi cu un contact vizual, i arunci cateva priviri in care ii zamesti, asta daca ea sta la masahappydaca o sa ii atragi atentia si o sa'i trezesti macar o idee de interes o sa iti fure si ea o privire doua happy ideea ii ca daca ea se uita mai insistent sau ceva tu sa nu schimbi privirea happy! La "carte " zice ca dupa ce faci contact vizual cu ea 3 secundetongue deci dupa ce priveste mai mult de 3 secunde sa actionezi tongue dar sa nu tragi de timp tongue chiar dupa alea 3 secunde, te pui cu ea la masa daca o cunosti cat de cat, daca nu trebuie sa ai noroc si o duma cat de cat ok happynu ca ar conta prea mult ce ii spui dar mnahappyconteaza cum o spui.Acuma aici is doua posibilitati, poti sa mergi la ea si sa ii spui ca ti simpatica si ca ai vrea sa ii afli numele sau ceva dumahappy dar asta nu o sa mearga cu toate fetele pentru ca daca dai peste o fata f faina care ii si populara are parte de asa ceva din 3 in 3 minute si o sa te respinga din start, o sa spun ceva in genu "altu ca si restul " a 2a posibilitate ii ca dupa ce o saluti si ii spui ca vreti sa faceti cunostinta ii spui ceva diferit,de ex cum majoritatea o iau cu "ce frumoasa esti,ce bine areti " tu sa'i atragi atentia asupra unui lucru,o duma gen " ce bine ti-ar sta daca ai fi blonda,sau daca e blonda ii spui inverstongue" sau "daca ai fi nu stiu cum *** ai fi preferata mea " sau nu stiu spui tu ceva acolo sa nu pari in limba chiar dupa eahappy si ea s-ar putea sa se oftice si sa iti dea jetu sau s'ar putea sa se mire si sa poti continua o discutie happy! Bine e sa le amesteci,la inceput o iei ca ii simpatica,daca zambeste si pare interesata continuii asa,daca pare flecmatica ii atingi un defect ceva da subtilbatting eyelashes! Acuma daca danseaza ii diferit,te bagi si tu inseama laughing dansezi langa ea vezi tu laughing si o privesti daca se uita l tine si zambeste saluto,te apropii de ea,mare lucru asa macar nu o sa trebuie sa'i povestesti ca nu o sa poti de muzicahappy,numa terog sa nu cumva sa o iei cu duma " Iti iau ceva de baut " laughingBafta,sper ca te-am ajutat macar un pic tongue si daca nu-ti plac sfaturile mele, incearca sa pastrezi cate ceva, ceva tot o sa iti fie de foloshappy! Salut