| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor, voi ce arme aveti? cum procedati cand vreti sa cuceriti un baiat/barbat? Ce faceti, ce spuneti cum faceti si spuneti?

Răspuns Câştigător
| myiau a răspuns:

Poti sa mergi intr.un loc seara unde se afla si el, sa dansati impreuna, sa.i ceri ajutorul dar cu o privire obrznica, sa fii nebunatica in general asta le place baietiilor. fi rebela, si nu te lasa usor asta nu le place

11 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Un tanc T34, pina acum nu a rezistat nimeni.

| Ana_4223 a răspuns:

Pai privirea in primul rand apoi subiectele pe care le aveti in comun adica comunicarea cu el

| Încrucişătorul a răspuns:

Barbatii sunt prosti, femeile sunt nebune.
Femeile sunt nebune pentru ca barbatii sunt prosti dar barbatii stiu ca femeile, la randul lor, sunt nebune.

Vorbele lui George Carlin.
Asa ca, pentru ambele "jenuri", totul este un mexican stand-off.

| h3r a răspuns:

Dar de ce să-ţi spun secretele mele?

| dragos9234 a răspuns:

Baietii/barbatii nu pot raspunde cum vor sa fie cuceriti?

| oOSaritaOo a răspuns (pentru dragos9234):

Atât! Eu chiar vreau să ştiu cum pot fi cuceriţi băieţii smug deci spune-ne.

| dragos9234 a răspuns (pentru oOSaritaOo):

Fii tu insuti
nu exagera cu machiajul
arata-mi ca ma placi
si daca se poate fa tu primul pas happy
p.s:asta vreau eu, nu stiu ce vor altii.

| oOSaritaOo a răspuns (pentru dragos9234):

Hmmm... eu le fac pe toatede mai sus laughing, dar mi se pare naşpa să facă fata primul pas... :S

| dragos9234 a răspuns (pentru oOSaritaOo):

Mda,nu esti singura.
Dar e de apreciat ca incerci sa fii cat mai naturala happy

| oOSaritaOo a răspuns:

Eu mă bag în seamă cu el.

| piki98 a răspuns:

Sunt multe chestii :tate, cur, fata, corp, par etc