| ResidentEvil a întrebat:

Intrebare pentru baieti:Cum procedati cand vreti sa agatati o fata? Cel mai interesant raspuns primeste FUNDA!

Răspuns Câştigător
| DirectDinBerceni92 a răspuns:

O bag mereu in seama, daca suntem cu gasca si daca sunt doar eu cu ea sa fiu cat mai glumet si gentleman.

1 răspuns:
| edy4KtM a răspuns:

Pai depinde unde ti de pune pata pe o fata daca vezi o fata pe strada si iti place o intrebi daca vrea sa-ti dea nr ei de tel sau id vb cu ea pe mess sau la tel o inviti la suc si daca te plc o sa fi cu ea daca nu nu