| Radu_Alexx_2000 a întrebat:

Bună TPU vreau să vă întreb dacă e o rușine ca la varsta de 18 ani sa mai fi virgin tot am auzit ca toti au scapat de virginitate la 14 ani

15 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Nu e nicio rusine. Si ca baiat, virginitaeta e ceva moral. Nu e ca la femei.

| corbulalbrosu a răspuns:

Unde? in ce loc anume? ai tot auzit nonsensul pe care-l afirmi cu atata ''incredere'' :)) Se pare ca ori esti complet dezinformat, ori deocamdata esti inca un copil mult prea credul. :D Acceseaza si citeste raspunsurile date la urmatoarea intrebare : https://www.tpu.ro/......20-de-ani/
Si doar dupa ce vei citi raspunsurile, sa lasi si tu un comentariu. Multa sanatate!

| OnuOnulică a răspuns:

Nu, nu e nici o rușine stai liniștit. Alții își pierd virginitate după 30 de ani.

| SG1995 a răspuns:

Nu-i bai eu abia la 23 de ani am scăpat de ea.

| anonim_4396 a răspuns (pentru SG1995):

Oo, ***, deci toti au noroc la femei in afara de mine?

| SG1995 a răspuns (pentru anonim_4396):

Neah mi-am tras-o cu o prostituată. -_-

| HazelEyes77 a răspuns:

Nicidecum. O spui de parca ai avea 40 de ani si n ai avut nici o relatie. Nu te ingrijora ai timp suficient sa faci si pasul asta.

| Uvox a răspuns:

Sa scapi de virginitate? E vreo boala?
Nu cred ca la 18 ani e ceva anormal. Anormal este după niste ani dar nu la 18.
Chill.

| ngllllll a răspuns:

Virginitatea este o mandrie, o onoare. Cei virgini au capacitate intelectuala mai mare, sunt mai sănătoși. Ideal este ca omul sa isi piarda virginitatea cu sotia lui. Nu te lua dupa toti prostii. Eu am fost pana la 22 de ani, și m-am luat dupa niste idioti bagabonti. Citeste, studiaza literatura, si o sa iti deschizi ochii mai mult. Viata după pierderea virginitatii e o viata de sevraj. Vrei mereu sex, esti ca drogat de sex.

| Uvox a răspuns (pentru ngllllll):

"Cei virgini au capacitate intelectuala mai mare, sunt mai sănătoși. Ideal este ca omul sa isi piarda virginitatea cu sotia lui"
Spui niste inepții atat de mari incat ma mir cum de se mai considera că societatea evoluează.
Inteleg ca oricine are dreptul la o opinie dar nici asa.
Lasi sa înțelegem că după primul act sexual devenim bolnavi?
Tu trebuie sa mai citesti. Si nu, biblia nu e teza de doctorat sau spusele vreunui guru oricât de venerat si cunoscut ar fi el.
Sexul este o activitate fiziologic necesară.
Nu la 14 ani evident dar nici asa cum consideri tu.
Dacă nu tie nu îți place, lasă-mă pe noi sa ne bucuram de plăcerile vieții (in mod responsabil big grin)

| Basilievski a răspuns (pentru ngllllll):

Te-as rastigni sa-mi bag ****

| ngllllll a răspuns (pentru Basilievski):

Du-te in Africa. Vezi ca mai sunt salbatici d-astia ca tine pe acolo.

| MGEORGESCU a răspuns:

Eu sunt de parere ca toate lucrurile au vremea lor, nu trebuie grabite sau facute din frustrare sau rusine ca nu stiu care a facut ce a facut. Cand e sa se intample trebuie sa fie o experienta memorabila pentru ca o singura data e prima data.

| Basilievski a răspuns:

Crede-ma ca daca ti-ar rade mustata aia ai **** si tu ceva

| Basilievski a răspuns:

Crede-ma ca daca ti-ai rade mustata aia ai **** si tu ceva