| Fllorrycyka a întrebat:

vreau sa va multumesc pentru ajutorul vostru in celelalte probleme ale mele. dar acum mai am una. vreau sa am sanii mai mari am incercat tinctura de marar si nu ma ajuta cu numic.mentionez ca am slabit vara asta 6 kg se de atunci ii am mici si nu stiu.parca am impresia ca nu mai cresc.am auzit ca de la sex ti se maresc sanii. e adevarat? adica prentu asta trebuie ca baiatul sa ejaculeze in mine sau e de ajuns penetrarea se ei de la un timp cresc? va rog sa ma ajutati dau fundita.ca de abicei.va pup pe toti
multumesc

Răspuns Câştigător
| Ирина19 a răspuns:

Draga mea, sexul nu ajuta deloc la cresterea sinilor, astea sunt doar povesti, nu stiu ce ar putea ajuta la asa ceva, nici nu prea exista vreo sollutie buna pentru cresterea sinilor, de-ar exista toatte fetele ar avea sinii mari, iti inteleg situatia ta, ca toate fetele care au sinii mici vor sa aiba cit mai frumosi si mai mari, poti sa faci niste flotari sau ex cu sticle sau chestii din alea de 0, 5 nu stiu cum se numesc.Bafta.

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dar tu ce vârstă ai de crezi așa ceva?
Viața sexuală nu implică creșterea sânilor, ei se dezvoltă în perioada de pubertate și maxim până la 16-17 ani.
Sânii tăi sunt mai mici acum deoarece ai slăbit și s-a redus și țesut adipos din zona lor.
Tu să fii sănătoasă și dacă ejaculează în vagin mare grijă să nu rămâi însărcinată, în concluzie folosiți metode contraceptive dintre cele mai sigure.
Pa, pa.

| Zenithf a răspuns:

Sigur ca ajuta, daca ramai insarcinata o sa-ti creasca sanii cat pepenii. Da' nu te grabi cu asta. laughing
Tinctura de marar ajuta si nu prea, de multe ori in loc sa te alegi cu sani mai mari te alegi doar cu ceva noduli - nasol.
Mai bine ai grija cu dieta si fa inot. Chiar daca nu o sa ai sanii ca si, aaa, nu stiu care gagica cu tate de plastic, vei obtine un corp frumos dupa care sa-si intoarca baietii capu'. Si cred ca tu asta vrei de fapt.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ajuta penetrarea cu morcovi proaspat culesi. Cu cat sunt mai proaspteti, cu atat sanii cresc mai mult.