| alexandraispas a întrebat:

as vrea sa imi maresc si eu sanii definitiv, va rog sa ma ajutati deja am 17 ani greutatea de 60 kg si inaltimea de 1.60 si am sanii foarte mici,cu tinctura marar am auzit k, cresterea lor este doar pentru perioada in care iau tinctura de marar, vreau si eu sanii mari ca alte fete dar sa nu fie nici prea scump.Multumesc,pentru cel mai bun raspuns

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Lasa mararul ca ala te ajuta sa mirosi a tocanita si atat. Vrei sani mari singura solutie e implantul de silicon.