| niko a întrebat:

Am o intrebare pentru fete in mod special.Va rog ajutati-ma! Am 16 ani si am sanii foarte mici si in cateva saptamani o luna vreau sa ii am macar cu un numar mai mare.Ma poate ajuta cineva? Va rog frumos:*. Am auzit de multe cum ar fi: tinctura de marar, varza, anticonceptionale si multe altele dar nu stiu ce sa incerc ca sa pot sa imi maresc sanii intr-o luna cam un numar sau si mai mult.Ma poate ajuta sa imi spuneti ce ati incercat si in cat timp v-au crescut sanii? VA MULTUMESC:*

Răspuns Câştigător
| RoxannaST a răspuns:

Incearca sfaturile astea.
http://www.kudika.ro/......-mari.html

mai poti citi si aici cateva chestii interesante.
http://www.naturaplant.ro/forum/vreau-sani-mai-mari-t545.html

4 răspunsuri:
| Азбука a răspuns:

Ho, ca asta-i cea mai tare laughing
Sanii cresc la comanda? Indoapa-i cu ceva silicon si-atunci ti se vor umfla cu cate numere vrei.
Dospire usoara!

| nely19 a răspuns:

Hmm in cazul asta timpul e singurul care ar rezolva problema sau...silicoanelebig grin,nu iti face griji sanii tai sunt inca in crestere, de la 20 de ani in sus incepe sa pui intrebare pana atunci o sa creasca n 1 nr -2 ci 4-5 sau mai multhappy
:*

| curios_3782 a răspuns:

Da-le de mancare rolling on the floor)

| ana17 a răspuns:

Sutien cu push-up