| SamsungGalaxyS3 a întrebat:

In cat timp cresc sanii cu tinctura de marar sau porumb?

4 răspunsuri:
| MaslinutaAmara a răspuns:

In tot atata timp cat ar creste muntiilaughing
Ideea e ca: daca unei fete nu-i cresc sanii se prea poate sa aiba probleme hormonale. Cel mai bun mod in care sa se regleze cresterea, din orice punct de vedere, nu doar sanii, este sa aiba o nutritie echilibrata care sa-i ofere proteine, minerale, vitamine si carbohidrati asa cum prevede DZR.Asa se rezolva si problemele hormonale.
Probabil intrebarea e pusa pentru 'divertisment', dar cine stie cine o citeste si raspunsul meu o sa fie de ajutor.

| facepalmlol a răspuns:

La fel de repede cum cresc si atunci cu balega de vaca sau saliva de camila.

| KittyKate14 a răspuns:

...alta obsedata...

| SamsungGalaxyS3 explică (pentru KittyKate14):

Hai taci, vii tu si spui o aberatie, nu crezi ca esti putin cam nesimtita, dar oricum, nu cred oh go on