| AlexDiniO a întrebat:

Vreau sa va spun ceva, din 2 in 2 zile ma excit si as vrea sa scap de asta ce as putea face?( sunt baiat )

4 răspunsuri:
| Bogdan1o a răspuns:

Cati ani ai? este normal sa te exciti...nu prea poti face nimic sa scapi de asta mai ales daca ai fete frumoase in jurul tau. dar de ce nu iti place?

| CapitanuSemafor a răspuns:

Solutie: masturbare cel putin o data pe zi.

| D3X73R a răspuns:

rolling on the floorMasturbeaza-telaughing

| aditripsa a răspuns:

Daca ai intre 10-15 ani iaomai incet cu excitatul in sensul ca sa o faci de 3-4 ori pe SAPTAMANA si daca vrea sa se joace duca ce ai facut de 4 ori dai cu apa rece sai treaca chefu iar daca ai mia mult de 15 simtete liber sa te mastrubezi din ora in ora