| hshsgxgfxx a întrebat:

Hei din nou.As vrea sa l excit pe iubitul meu pentru ca ma simt bine si as vrea cumva sa-i spun indirect ca vreau sa facem ceva.Mie imi este rusine sa-i spun asa direct, nu ca m as astepta la un refuz dar ma simt nasol. Aveti idei cum sa l excit incat sa si dea el seama singur?

6 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Ai fi mai fericita daca ai face sex numai dupa casatorie si nu l-ai ispiti sa pacatuiasca.Iti e rusine pentru ca iti spune constiinta ca ce poftesti nu e bine, ai fi mai fericita daca ai asculta de ea.

| Violleta2022 a răspuns:

Cati anisori ai?
Dupa cum vad omul te respecta si te place asa pura, inocenta dar tu vrei sa devii vulgara, sa-l atingi, sa-l exciti... de ce?
Vrei sa te creada c... si sa se desparta de tine?

| hshsgxgfxx explică (pentru Violleta2022):

Fac 17.Nu ca m-ar crede vulgara dar si el da uneori semne de genu

| Violleta2022 a răspuns (pentru hshsgxgfxx):

Asadar ai doar 16 anisori... si ai deja apucaturi vulgare.
Fii mai serioasa daca vrei sa tii un baiat langa tine, ca nu toti vor sa fie excitati si abandonati, fiindca este dureros pentru ei sa se excite si sa nu poata intretine sex.

| Ștefaniq a răspuns:

Doamne, ce oameni ți au putut comentalaughing Nu este nimic gresit cu tine dacă vrei sa ți exciti iubitul, este perfect normal. Dacă ți-e rușine, poți sa i zici ca vrei sa i stai în brate, apoi sa l săruți sau sa i dai de înțeles sa te atingă. Oricum, sunt sigura ca o sa și dea seama singur.

| EzSimple a răspuns:

Scoate hatzul