| StEfSySu a întrebat:

BUNA TPU...

vreau si eu cele mai misto statusuri de dragoste nu conteaza daca sunt triste sau vesele... cele mai multe si frumoase primeste funda + vot

PWP.mersi

Răspuns Câştigător
| VampDiaries a răspuns:

Nu contează cu adevărat ce ai în viaţă, ci pe cine ai alături cînd treci prin viaţă.
El ride. Ea plinge. El o inseala. Ea nu crede. El o ignora...Ea il iubeste. El o lasa. Ea sufera. El se intoarce. Ea numai este...
o scoica de aur la inima mea si perla iubirii se afla in ea, scoica se sparge in valurile reci iar perla iubirii ramine pe veci.
Multe fete iti vor spune: Te iubesc, nu ma uita! Eu iti spun sub alta forma: Uita-ma de vei putea!
nu rani o fata care te-a iubit chiar daca pentru ea nimic n-ai simntit; nu-i intoarce spatele, nu fii nesimntit gandeste-te macar ca ea te-a iubi.

5 răspunsuri:
| Isabellpink a răspuns:

Si dacã ai fi un sunet, as vrea sã fiu chitara care-l cântã, sã ating mereu câte o notã profundã!
♥[Iar cand se intampla sa imi fie rau Esti langa mine cu tot sufletul tau Imi dai curaj, m-ajuti sa reusesc Si uite de-asta te iubesc]
Mi-ar placea ca timpul sa se opreasca atunci cand vorbim!

| VampDiaries a răspuns:

El ride. Ea plinge. El o inseala. Ea nu crede. El o ignora. Ea il iubeste. El o lasa. Ea sufera. El se intoarce. Ea numai este...

| VampDiaries a răspuns:

O scoica de aur la inima mea si perla iubirii se afla in ea, scoica se sparge in valurile reci iar perla iubirii ramine pe veci.
Multe fete iti vor spune: Te iubesc, nu ma uita! Eu iti spun sub alta forma: Uita-ma de vei putea!
nu rani o fata care te-a iubit chiar daca pentru ea nimic n-ai simntit; nu-i intoarce spatele, nu fii nesimntit gandeste-te macar ca ea te-a iubit.
El ride. Ea plinge. El o inseala. Ea nu crede. El o ignora. Ea il iubeste. El o lasa. Ea sufera. El se intoarce. Ea numai este...

| MadarFacar_6412 a răspuns:

Bună,uite am făcut o selecţie.Astea îmi plac mieblushing.

-E atat de frumos sa gasesti sentimentul pierdut. E atat de frumos sa oftezi dupa primul sarut. E atat de frumos sa iubesti si sa fii iubit.

inapoi sus ^

-Hai sa ne inpartim lumea. luna mie, stelele tie. oceanul mie. Pamantul tie.dar mai bine totul tie si tu mie.

-Daca norii varsa lacrimi, si iubirea n-a trecut, poate mai apare o sansa sa pornim de la inceput.

-Te iubesc la nebunie ca un tort pe farfurie,te-as manca cu lingurita si ti-as saruta gurita

-Ca o ploaie in desert ai aparut
Am simtit ca ma pierd intr-un sarut
M-ai facut sa plutesc pe aripi de dor
M-ai facut sa te ador

-Daca dragoste ar putea fi evitata doar inchizind ochii, nu as mai clipi niciodata de frica sa nu las vreo secunda fara sa fiu indragostita de tine.

-Cand gurita vei deschide
Amintirea sa citesti
Las-o lacrima sa cada
Ca sa stiu ca ma iubesti

-Seara se lasa, Stelele sclipesc, Iar eu IUBIREA mea, Tot la tine ma gandesc.

-Daca as fi un fluture mic m-as ascunde intr-un plic.Iar cand plicul s-ar fi rupt as iesi sa te sarut

Cam astea îmi plac mie.
Pa, pa.

| alexalexandra55 a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune o sa fi multumita

Sper sa te ajute