| MinyMouse a întrebat:

Buna vreau si eu niste statusuri! nu conteaza daca sunt triste sau vesele

Răspuns Câştigător
| ElenaRomann a răspuns:

In lume sunt 2 orbi. Tu - pentru ca nu vezi cit de tare imi trebuiesti, si Eu - pentru ca nu vad pe nimeni in afara de tine.

6 răspunsuri:
| ElenaRomann a răspuns:

Cel mai frumos la oameni sunt ochii, doar ei niciodata nu mint... spre deosebire de zimbet happy

| ElenaRomann a răspuns:

Uneori inima vede ce este invizibil pentru ochi.

| ElenaRomann a răspuns:

Viata fara dragoste este o umbra a lucrurilor care ar putea fi.

| ElenaRomann a răspuns:

Singura anomalie este incapacitatea de a iubi.

| ElenaRomann a răspuns:

Dragostea este ca vantul. Nu o poti vedea, dar o poti simti. happy

| ElenaRomann a răspuns:

La inceput n-o iubeam, acuma o iubesc ca la inceput! big grin