| ralukushu a întrebat:

Vreau si eu niste intrebari care sa i le pun unui baiat pe care il plac (cu cat mai multe cu atat mai bine ) sau subiecte de discutie mai interesante. Ms mult kisskiss (fundita)

3 răspunsuri:
| IULY991 a răspuns:

Trebuir sa-l intrebi ce ii place, sau daca nu esti inca cu el pe baieti ii intereseaza : jocurile, fotbal, activitati in aer liber, plimbareala si depinde cum e el poate ii place si "scoala".

| Tataru_Ionut_1991 a răspuns:

Depinde de varsta, pentru a te face interesata de el ii pot adresa intrebari referitoare la ce ii place lui, gen ce filme iti plac, sau ce sport iti place, sau carte muzica etc in functie de raspunsurile lui poti veni si tu : vai da si mie imi place asta si asta, hmm avem gusturi comunelaughing, sau poti sa il intrebi de fostele relatii, sa ii vezi ofurile, problemele astfel vii in ajutorul lui dand dovada de sprijin numai bine

| ralukushu explică:

App poate conteaza si varst a lui big grin 17 eu 15 big grin