| Bia_6294 a întrebat:

Ce as putea vorbi cu un baiat cu care am fost in excursie? Nu merge ceva de genu ce "muzica asculti". Vreau subiecte mai interesante. Cele mai interesante subiecte au fundalove struck

1 răspuns:
| deyutza_9149 a răspuns:

Pai il poti intreba diverse lucruri cum ar fi:unde te-ar placea sa calatoresti sau muzica preferata sau ce prefera dintre calculator si o carte,daca ii place sa comunice, si chestii de genu, oricum daca iti place de un baiat cred ca toate cuvintele vin de la sine.si nu trebuie gandite dinainte sper ca am ajutat... funditaaalove strucklove strucklove struckhappy