| zeitaana a întrebat:

Vreau si eu sa stiu ce le place cel mai mult barbatilor?
Adica ce fel de complimente le plec?
Care le sunt glumele preferate?
Si la ce se gandesc cel mai des?

Răspuns Câştigător
| Derye a răspuns:

Orice barbat se gandeste la fiecare 7 secunde la sex iar femeile...hmmm ce ziceam?

5 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Femeile foarte frumoase, inteligente, darnice!

| Narfundo a răspuns:

Nuht sigur... dar nu toti se gandesc la sextongue

| Andru1996 a răspuns:

Poi eu unl iubesc p o fata... o sti tu si mi'ar placea sa aud ca ma iubeste a sunt febletea ei:X:X:X:X

| SupradozaDeViseXD a răspuns:

Baietilor le plac fetele cu intelect, frumoase, la moda adica bine imbracate cu haine care sa le scoata formele in evidenta. Lor le mai place sa para superiori fetelor(desi nu e asa), iar glumele lor preferate sunt cele cu bula in care se vorbesc prostii. Iar ei barfesc chiar mai mult ca noi fetele si vorbesc despre sanii fetelor despre picioarele si parul lur de pe picioare despre fundul lor despre cum se imbraca ele spun si de ce fete le place...chestii de genu. Daca ai putea sa auzi ce vorbesc ei ai afla tot ce iti trebuie pentru. ei nu vb chestii de genu cu fetele, crede-ma am ascultat ce vb ei, si este interesant. Ca sa stii de cele mai multe ori cand se strang toti sau vb mai incet spun lucruri din astea. In clasa mutate in spatele unor baieti si trage cu urechea la ce vb ei, sigur vei prinde si ceva interesant.SUCCES!

| Gaby97 a răspuns:

Baieti cel mai des se gandesc la fte filmuletze cu... chesti