| M4sakr a întrebat:

Am si eu o nedumerire, imi place de o fata, I-am spus daca vrea sa fie cu mine iar raspunsul ei a fost NU dar cand am intrebat-o au mai fost 2 persoane cu noi dar nu mia raspuns direct mia raspuns cam peste 1 minut cam asa.
Dupa cateva zile imi spune o colega ca ia spus persoana de care imi place ca si ia ma place pe mine, acuma nu stiu ce sa mai cred, cand vorbeste cu mine se inroseste, rade la glumele mele (proaste), cand vreau sa plec de la ore "nu ma lasa" daca ma mut din banca imi spune "nu te muti stai aici" cand nu vin 1 zi la scoala imi spune "unde ai fost" ETC.

Stiu ca unele din raspunsurile voastre or sa fie ceva de genu (ce esti fraier nu poti sa iti dai seama ceva asa de simplu etc). Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Flory1243 a răspuns:

Fata aceea ori te apreciaza ca un prieten foarte bun ori i-a fost rusine sa-ti spuna ca vrea sa fie cu tine si de fata cu persoanele acelea.Incearca sa vorbiti singuri si daca te place cu adevarat nu te refuza.Succes happy

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Iata ca tu deja stii raspunsurile noastre la intrebarea ta pe care nu ai pus-o. Sunt de acord cu afirmatia ta din prima parte, din ultima paranteza.

| stark47 a răspuns:

Uite,chiar si eu as fi usor timonat sa imi expun sentimentele de fata cu prieteni mei.
cand sunt cu prietena mea (intim ma refer) perfer sa ramana intim nu public.
nu ai pus-o in cea mai buna situatie si a facu o alegere grabita si influentata.acum,poti discuta cu ea simplu si frumos despre ce s-a intamplat.
parerea mea e ca ar trebui sa iti ceri scuze pentru ca ai pus-o in asa situatie...si dupa sa incerci sa repari, sa remediezi sau sa imbunatatesti ce relatie mai aveti voi

| blackspe3d a răspuns:

Eu cred ca ar fi bine sa o inviti la o plimbare sau undeva unde sa fiti numai voi 2