| Aleccsandra a întrebat:

Vreau si eu teste initiale de clasa a 7-a la :

- Limba romana -
- matematica -
- engleza -
- franceza -
- istorie -
- fizica -
- chimie -
- cultura civica -
- tehnologie -
- geografie -

Vreau testele direct, nu sa intru pe site-uri ca sa le vad, ca nu merge!
Imi dati la ce gasiti voibatting eyelashes

URGENT, funda + voturi!

9 răspunsuri:
| alma17 a răspuns:

Depinde de profesor, scoala.Nu se vor da la fel testele initiale peste tot!

| Aleccsandra explică (pentru alma17):

Vrea modele straight face nu conteaza straight face

| alma17 a răspuns (pentru Aleccsandra):

Cauta pe net acolo iti va da exemple.

| RemusAndrei a răspuns (pentru alma17):

Omule pentru ce s-a inventat TPU daca tu o pui sa caute pe internet? Ori o ajuti ori taci.

| alma17 a răspuns (pentru RemusAndrei):

Pai eu de unde sa stiu ce are in cap profesorii respectivi multi isi fac ei testele nu le copiaza dupa net acolo sunt doar niste exemple si ea vrea modele ar putea sa se uite si acolo pentru a vedea dar nu este nimic garantat.

| pasareacenusie a răspuns (pentru alma17):

esti cam analfabet tu de fel? " ce are in cap profesorii"?

| alma17 a răspuns (pentru pasareacenusie):

Felicitari ai primit un os stiu ca este ce au profesorii dar am vrut sa vad daca se prinde cineva bine stiu ca o sa zici ca sunt vrajeli ca asa as fi zis si eu dar...este adevarat

| XD_Razvy_2000 a răspuns:

La franceza