| simi1000 a întrebat:

Hei cei de a8a la ce materii dau test initial? imi puteti da plzz niste site-uri cu teste asemanatoare cu cele initiale mersi :*. fundita:* (din cate stiu eu la mine la scoala dam la romana, mate, fizica, chimie, engleza, franceza, biologie, cult civica, istorie si biologie) deci aproape toate materiile si vreau niste teste pe care sa le rezolv ca sa stiu la ce sa ma astept la testele initiale :d... urgenttttt :*

3 răspunsuri:
| simi1000 explică:

Da, am inteles ca recapitulam totul, dar pe ce ne axam? de fapt eu voiam niste teste online, dar am reusit a gasesc singura, multumesc oricum :*

| tzutzcCool a răspuns:

Recpitulam tot din a 7

| tzutzcCool a răspuns:

Recapitulam tot din a 7