| Anonim2938 a întrebat:

Vreau si eu un film despre adolescenti gen fata il refuza pe baiat ..acesta insistand sa fie cu ea, iar dupa ce baiatul se indragosteste de o alta fata, cea pe care a iubit-o se indragisteste de el. Dau fundita:* sau. daca stiti alte filme de dragoste despre adolescenti:X si sa imi povestiti putin filmul.va rog mult:X:XPS:scuze categoriabig grin

2 răspunsuri:
| RainingBlood a răspuns:

Cauta pe Google "Telenovele" big grin

| AnonimKidd a răspuns:

Pulbere de stele. Exista si film si carte.Eu am citit cartea.Este despre ceea ce doresti:un baiat de indragosteste de o fata si ii cere mana ei.Aceasta ii spune ca daca ii aduce steaua cazatoare pe care au vazut-o impreuna se casatoreste cu el.Baiatul pleaca in cautarea stelei.Steaua are un picior rupt.Baiatul si cu steaua nu se inteleg deloc bine. Ajunsi baiatul vrea sa-i arate steaua fetei, dar aceasta se casatoreste cu un alt barbat.Baiatul si cu steaua sa indragostesc unul de celalalt si el devine rege sau conte(ceva de genu' )si moare.