| Anonim2938 a întrebat:

Vreau si eu un film despre adolescenti gen fata il refuza pe baiat ..acesta insistand sa fie cu ea, iar dupa ce baiatul se indragosteste de o alta fata, cea pe care a iubit-o se indragisteste de el. Dau fundita:* sau. daca stiti alte filme de dragoste despre adolescenti:X si sa imi povestiti putin filmul.va rog mult:X:X

Răspuns Câştigător
| AnabelleKr a răspuns:

Nu ai pentru cebig hug Imi pare rau ca nu am reusit sa te ajut cu filmulsad Incearca Greta(2009), nu este tocmai ce vrei tu, dar tot cu 2 indragostiti care trec prin multe ehappy Sper sa iti placalove struck

12 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| danutza_1678 a răspuns:

Http://www.filmoteca.ro/filme?q=tag:popularitate Incearca aici... Sper ca te-am ajutat paa:*:*

| Merelypink a răspuns:

Ti-as sfatui "The Heirs" e un serial sud-corean, dar e foarte bun despre adolescenti, si sunt sigura ca o sa-ti placa, nu seamana cu American Pie sau ceva de genul asta e complet diferit...