| aly_4328 a întrebat:

vreau si eu un sfat atat din partea fetelor cat si din partea baietilor! aseara la o discoteca (din italia) am vazut un baiat foarte dragut, dar mai era cu o fata eu nu cred ca e prietena lui dar cineva mi-a spus ca este! desi nu se purtau ca un cuplu! revin. ma uitam la el tot timpul e super dragut, si la un moment dat a incepun sa se uite si el la mine, apoi eu cu maikmea (e foarte de gasca sa nu vi se para ciudat) am iesit pana afara si a iesit si el cu tipa aia! apoi cand ne.am intors in locul nostru era sh el cu (x) tot acolo. a inceput sa se uite tot mai des sh tipa aia se uita foarte urat la mine eu nu am vazut. o ca se uita urat maikmea mi. a spus si intr. un final ea i. a spus ceva lui la ureche sh el a ridicat asa din maini ca un fel de (si ce vrei sa-ti fac) apoi ea si. a luat geanta si a plecat iar eu m.am dus pe scaun, el a ramas in spatele meu pentru ca vroia sa plece acas si pnm a vrut sa-mi spuna ceva se uita la mine ma uitam si eu la el dar dintr. o data o pr mi, a atras atentia sh am intors capul, iar eu cand am intors capul la el vb cu un om mai in varsta probabil ca era cu el cu masina ca el nu are mai mult de 18 ani si i. a facut un semn asa din mana aia insemnand "lasa" si a plecat. dati. mi un sfat va rog ce sa fac? sambata ma duc iar acolo si sper sa il mai gasesc. sunt eu de vina cu ceva e cearta lor?(funda)

1 răspuns:
| opium a răspuns:

Da fato, numai pe tine te iubeste, cealalta e minciuna pe langa tine!