| SkittlesS a întrebat:

Buna TPU
Vreo sa raspunda la aceasta intrebare adolescentii da?
Bun
Deci... Baieti ce parere aveti despre o fata inalta cu blugi stramti, balerini in fine nu cont cum e imbracata deci fata inalta slabuta sa zicem...happy
?
Fetelor ce parere aveti de un baiat cuu parul gen J. B si haie negre ochi albastri inalt slabut?

Astea sunt create acum...hee hee
sa imi spune-ti parerea fetele pot rasp. la baieti
si viceversa Funda

Răspuns Câştigător
| Crisu a răspuns:

Ca este un baiat ca toti ceilalti. E un baiat normal. Ce parere sa am? Intr-adevar... are ceva deosebit, ochii. Ochii albastri sunt intr-adevar frumosi, iar ochii sunt oglinda sufletului.

3 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Daca esti inalta si slaba, cred ca ar trebu sa porti putin mai largi. Asta e parerea mea despre o fata inalta si slaba.

| ascovit a răspuns:

Mda...eu sunt fata fatalaughing

ce pot sa spun, pare dragut la fizic :-D

doar atat ai pecificat:-D

| QuInt0 a răspuns:

Stai linistita...se ingrasa ea mai tarziu dar deocamdata pot sa spun ca sunt frumoase fetele inalte si slabe:X