| twitttttt a întrebat:

Ce parere aveti despre baietii cu blugi stramti ?

Răspuns Câştigător
| Pau a răspuns:

Heey :*
Depinde de cum arata respectivul baiat,si cat de stramti ii sunt blugii.
Daca e mai plinut si poarta stramt,va arata penibil... daca e slab si poarta prea stramt,va arata ca si un gay happy.
Deci, mie mi se par ok blugii stramti la baieti, atata timp cat tin cont de model si de fizicul lor

5 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Personal ca barbat nu prea as purta
Sa gandim logic
Dupa ce ca is blugi stramti, sa mai ai si o erectie, mori pe loc laughing

p.s port mereu blugi dar foarte largi (ii am de cand eram rapper.)
laughing

| TabooR a răspuns:

Ca dracu cine ar purta asa ceva.Cat se poate de LARG! asta ar trebui sa poarte toata lumea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie una imi plac, dar sa nu fie exagert de stramti pentru ca va arata ca un gay. Nu imi plac la baietii blugii foarte largi dar nici foarte stramti! Ceaokiss

| danyella12 a răspuns:

Hmmlaughing sincera sa fiu, prefer un bait cu blugi normali, nu unul care poarta blugi mai stramti decat minelaughing.

| Vikuuus a răspuns:

Mi se pare o prostie, sa porti blugi stramti ce vor sa arate? ca au ceva? de obicei ei fac asta doar ca sa se dea in spectacol ca si cei cu tunsori stridente, piercing si alte chestii